Litobratřice - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Loučení s předškoláky

Loučení s předškoláky

S budoucími prvňáčky jsme se rozloučili v úterý 27.6.2023 ve slavnostním duchu za předání dárků. Dětem přejeme spoustu školních i životních úspěchů.

Loučení s předškoláky

Loučení s předškoláky se uskutečnilo 27.6.2023 v budově Kulturního a společenského centra Litobratřice. Rozloučili jsme se se čtyřmi školáčky - Andělkou, Petruškou, Jindříškem a Tomáškem.

Loučení se zúčastnili zaměstnanci MŠ Litobratřice, starosta obce, knihovnice za přítomnosti rodinných příslušníků dětí a kamarádů ze školky.

Dětem jsme za obec darovali školní pomůcky, bez kterých se v první třídě jistě neobejdou.

Školáčci nám předvedli krásné vystoupení.

Ještě jednou přejeme naší čtyřce dětí do školních let spoustu úspěchů a co nejméně obtíží.

Za knihovnu: budeme moc rádi, když se brzy uvidíme na akcích pro žáky základní školy. A děti samozřejmě kdykoliv mohou přijít nejen, když budou potřebovat pomoci s literaturou.

Knihovna je všem otevřená a nápomocná, obzvláště na cestě ke vzdělání.

Datum vložení: 28. 6. 2023 21:18
Datum poslední aktualizace: 28. 6. 2023 21:33