Litobratřice - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Děti MŠ Litobratřice reprezentují obec

Děti reprezentují

Skupinka dětí MŠ Litobratřice se společně s rodiči účastnila vyhlašování krajského kola soutěže Jižní Morava čte, do které se MŠ zapojila společně s místní knihovnou.

Jižní Morava čte

V loňském roce se poprvé Místní knihovna Litobratřice zapojila do projektu Jižní Morava čte, podporovaného JMK, MZK Brno a dalšími..

V rámci projektu byla vyhlášena literárně kreativní soutěž s tématem Nekonečný svět fantazie.

Pro děti MŠ Litobratřice bylo uspořádáno autorské čtení se spisovatelkou Alenou Kuzmiakovou, hrazené z projektu (MZK Brno, JMK).

V průběhu prosince, doručila MŠ Litobratřice soutěžní dílo, na kterém se podílela, dle pravidel soutěže, skupinka 5 dětí - Duhový rok. Dílo bylo posláno k hodnocení do krajského kola, kde se vyhodnocovala díla ze 45 knihoven. Naše děti nezvítězily, důležité však je, že se zúčastnily a za to jim patří dík.

Dne 16.3.2024 se skupina našich dětí společně s rodiči a knihovnicí účastnila slavnostního vyhlášení krajského kola soutěže na Hvězdárně a planetáriu Brno za účasti patronů projektu, ředitele MZK Brno a dalších.

Vyhlašování byla přítomná také ČT, takže jste mohli vidět živý vstup v 9:08 hod. na ČT 24.

Děkujeme za krásnou reprezentaci obce!

Datum vložení: 20. 3. 2024 7:54
Datum poslední aktualizace: 20. 3. 2024 8:12