Obec Litobratřice
ObecLitobratřice

Dětská skupinka "Litobratřická mrňata" informačně

Pod vedením Místní knihovny Litobratřice vznikla dětská skupinka Litobratřická mrňata.

logoDětská skupinka "Litobratřická mrňata" vznikla v rámci Obecního úřadu Litobratřice a Místní knihovny Litobratřice, za účelem rozvoje aktivit u dětí od 0 - 3 let (které nechodí do školky - pro děti školkové jsou zaběhlé jiné aktivity).

Knihovna oslovila rodiče dětí, kteří jsou informováni o podrobnostech na facebookové skupině:

K aktivní účasti na setkáních je nahlášeno 9 dětí s rodiči. (Při zájmu je potřeba se nahlásit na skupince, všechny organizační záležitosti se budou řešit právě tam.)

Charakter dětské skupinky se bude tvořit za pochodu dle aktuálních nápadů knihovnice nebo návrhů od rodičů. K dispozici mají mrňata knihovnu, učebnu s dětským koutkem, konferenční místnost k promítání a tělocvičnu, samozřejmostí je také přebalovací pultík.
Sezení budou probíhat dle předem hlášených termínů (zatím není jasné, jak často). Čas bude spíše dopolední.

První setkání by mělo proběhnout v srpnu - podrobnosti budou sděleny později.

Datum vložení: 15. 7. 2020 19:20
Datum poslední aktualizace: 15. 7. 2020 19:53

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Návštěvnost: